Läbiandekapid M-LAK

Läbiandekapid M-LAK

Merianto Medical haiglamööblisari põhineb ISO moodulsüsteemil, kus kasutatakse 600x400mm ja 400x300mm korve ning kappide mõõdud lähtuvad moodulsüsteemi mõõtudest. Läbiandekapid on projekteeritud 600mm ja 400mm laiusele korvile. Kapid paiknevad kahe ruumi vahel ja võimaldavad tarvikuid ja ravimeid liigutada ühest ruumist teise ilma ruumi uksi avamata. Läbiandekapi ustel on sünkroonlukk, mis ei luba mõlema poole uksi korraga avada, see võimaldab säilitada ruumides vajalikku õhurõhku ja sisekliimat.

Kapi sisu on võimalik komplekteerida vastavalt soovile, kasutades ISO moodulsüsteemi korve, riiuleid, sahtlisüsteeme. ISO siinipaneelid võimaldavad korve lihtsalt läbi kapi liigutada, kõik korvid lukustuvad kaldasendis. Plastkorvid taluvad kuni 20kg koormust. Vajadusel saab kasutada mõlemas suunas liikuvaid kuulsiine, mille koormustaluvus on kuni 50kg.

Ravimikapid on toodetud kvaliteetsest melamiinist. Materjalivalikus on ka antibakteriaalne pinnaviimistlus. Kapi uksed on kuni 220° avanevad.  Vajadusel saab kapid komplekteerida hermeetilisena. Samuti on võimalik kasutada röntgenkiirguskindlaid uksi. Uste valikus on tavaline sileuks ja klaasuks:

Standardvalikus saab valida viie erineva viimistluse vahel:

Standard colors

Lisaks on võimalike valida veel kümnete erinevate värvide ja viimistluste vahelt melamiinitootjate kataloogidest, mille saadavust tuleb tellimisel täpsustada.

Mõõdud

Mõõdud

Tootekood L S H
M-LAK4 455 mm 712 mm 2100 mm
M-LAK6 655 mm 512 mm 2100 mm

Kirjeldus

  • Ustel on silikoonmagnetid, mis tagavad kindla ja vaikse sulgumise.
  • Kapid on reguleeritavatel jalgadel ja sokliga.
  • Kappidele on võimalik paigaldada kaldkatus, mis aitab vältida mustuse kogunemist kapi laele.
  • Kappides kasutatavatel ISO korvidel on palju erinevaid lisatarvikuid, vahejagajaid, sildihoidjaid jms, mis luua korda ja säästa ruumi.

Lae alla toote materjalid

Galerii